top of page

Group

Public·200 members

Порту Шахтар Донецьк дивитися онлайн 13 грудня 2023

13 годин тому — Де дивитися онлайн пряму трансляцію матчу {Порту} – {Шахтар Донецьк} ⇒ ≺{13.12.2023}≻ ✓ {Ліга Чемпіонів} Футбольні відео ☛ Пряма ...

ГООООЛ!!! Зрівнює рахунок Шахтар. Келсі головою переправив у ворота подачу Коноплі з правого флангу. 12. Шахтар намагається оговтатись від голу. "Гірники" тримають м’яч на своїй половині поля. 8. Порту відкриває рахунок. Різник відбив удар Андре Франку, але Галено добив м’яч у ворота. 6. Попередження і у Шахтаря. Жовту картку заробив Сікан. 4. Жовта картка у Порту. Попередження отримав Карму. 2. Перший удар по воротам Шахтаря. Еуштакіу пробив мимо. ШАХТАР - ПОРТУ.1:3. ОГЛЯД МАТЧУ. РОЗБІР ГРИ YouTube YouTube 3:57:44 YouTube ВЗБІРНА 19 вер. 2023 р. 19 вер. 2023 р. 2 ключові моменти 2 ключові моменти  у цьому відео у цьому відео Не містить: онлайн онлайн 1. Матч розпочався. М’яч з центра поля розіграли футболісти Порту. 21:55. Команди вже готові вийти на поле. Скоро пролунає гімн Ліги чемпіонів. 21:43. Розминка Шахтаря. 21:35. Захисники португальського клубу відпрацьовують гру в лінію. Намагатимуться ловити форвардів Шахтаря в офсайдну пастку. 21:29. Зубков впав у боротьбі з Венделлом. Українцю знадобилась медична допомога. 46. Розпочався другий тайм. У Шахтаря ще є шанс все виправити. Тим часом у Порту відбулась заміна. Замість Зайду гратиме Венделл. Перерва Перший тайм пройшов не за сценарієм Шахтаря. Команда пропустила на 8-й хвилині. Шахтар зміг зрівняти рахунок, але потім припустився безглуздої помилки в захисті. Степаненко наступив на ногу супернику. Арбітр відреагував спокійно. 43. Різник підстрахував партнерів, зігравши в підкаті на виході. 39. Таремі з декількох метрів не зміг замкнути простріл зліва. 36. Продовжує атакувати Порту. 6-2 за ударами на користь португальців 31. Попередження отримав капітан Шахтаря Тарас Степаненко. Порту – Шахтар: де дивитися матч української і 1 день тому — 13 грудня на донецький Шахтар очікує головний єврокубковий іспит поточної кампанії – матч за вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з ... Порту - Шахтер: смотреть онлайн 13 декабря 2023, прямая трансляция матча SopCast бесплатно- - 85% (625) 9% (67) 6% (46) Шахтёр ни за что не выйдет из группы. Это я вам гарантирую! Состоялся пятый тур, и одно сказать можно точно, всё было сделано для сохранения интриги. Шахтёр ожидаемо не испытал проблем с Антверпеном, который оказался большим пассажиром. Собственно именно благодаря ему Шахтёр до сих пор имеет какие-то шансы. Но в финальной игре у нас Порту,... читать полностью +8 2 недели назад Болею за Шахтёр. Прям кушать не могу. Шахтар – Порту: де дивитися онлайн-трансляцію матчу 19 вер. 2023 р. — У вівторок, 19 вересня, донецький “Шахтар” зіграє проти “Порту” в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2023/24. Гравці Порту також вже на полі. 21:21. Шахтар вийшов на розминку. Футболісти та тренери зосереджені та налаштовані на гру. 21:11. Стартовий склад оприлюднив і Порту. 21:08. Кадри прибуття Порту на стадіон. 21:00. Стартовий склад Шахтаря: 20:51. Шахтар зіграє в помаранчево-чорній формі. Порту - у біло-синій. 20:45. Напередодні матчу Шахтар провів тренуваня на "Фолькспаркштадіоні". Ця арена стане домашньюю для "гірників" у цьому євросезоні. Шахтар зіграє перший матч в Лізі чемпіонів проти Порту Шахтар зіграє перший матч в Лізі чемпіонів проти Порту: де дивитися онлайн, список трансляцій · Регіони сюжету · Міста Донецької області · Ще новини на тему. Порту — Шахтер Донецк — 13 декабря 2023 7 годин тому — ⚡ 23:00 ➦ смотреть онлайн видео трансляцию, стартовые составы, голы, новости, статистику, ставки, ✓прямой эфир Порту ⚽ Шахтер Донецк на Football-fun-live. Гольовий пас Сікана це щось за межами навіть ДЮСШного футболу. А захист Шахтаря, здається, грав за принципом: " Раз Порту не може забити, то давайте їм допоможемо". Ну а третій м’яч став результатом злагоджених дій форвардів Порту. Втім провину з захисту ніхто не знімає. Лемкін міг зіграти жорсткіше і навіть ціною жовтої картки зупинити Галено ще біля лівої бровки. Перший тайм 45+3. Звучить свисток на перерву. Команди матимуть трохи часу на перепочинок. 45+1. До першого тайму комнесовано 3 хвилини. 45. Коноплю відразу ж замінив Гочолеішвілі. 73. Заміни проводить Порту. З поля пішли Жоау Маріу та Хайме. Замість них гратимуть Санчес і Гонсалес. 69. Порту відійшов на свою половину поля. Але до воріт гравців Шахтаря не підпускає. 65. Потрійна заміна у Шахтаря. Замість Лемкіна, Келсі та Степаненка вийшли Азаров, Кащук та Бондаренко. 65. Зубков пробив з гострогу кута. Голкіпер Порту відбив на кутовий. 61. Порту – Шахтар: де дивитися матч Ліги чемпіонів 13 годин тому — Де дивитися онлайн матч Порту – Шахтар 13 грудня 2023. Команди зіграють в рамках групового турніру Ліги чемпіонів 2023/24. Де дивитися гру онлайн читайте на ... Но реальность такова, что приходится наступать на горло своей же песне. Во-первых, Порту ни разу не проигрывал Донецку. Во-вторых, тут ещё и домашняя арена "Драгау". В третьих, португальскому клубу даже ничьи будет достаточно. По ощущениям, случится 2 быстрых гола, и до свидания, Шахтёр... +1 19 часов назад Решающий матч за право продолжить борьбу в Лиге чемпионов. Шахтер в этом сезоне и так уже прыгнул выше головы в еврокубках. Не сумев стать лидером в УПЛ дончане с новым тренером до последнего тура сохраняют шансы на плей-офф Лиги чемпионов. Но если с кризисной Барселоной удалось выиграть, тем более, что "барсикам" та игра не особо нужна была.... Тренування Шахтаря "Фолькспаркштадіон" побудували на місці старого стадіону і відкрили у 1998 році. Вміщує 51 500 глядачів на міжнародних матчах. Розмір поля 105х68 метрів. Заявка Шахтаря на матч проти Порту Воротарі: Артур Рудько, Дмитро Різник, Тимур Пузанков, Денис Твардовський. Захисники: Гіоргі Гочолейшвілі, Юхим Конопля, Ярослав Ракіцький, Став Лемкін, Едуард Козік, Данило Удод, Іраклі Азаров. Півзахисники: Тарас Степаненко, Деніл Кастілло, Новатус Міроші, Георгій Судаков, Єгор Назарина, Артем Бондаренко, Дмитро Криськів, Дмитро Топалов, Олег Очеретько, Егіналду, Олексій Кащук, Невертон, Олександр Зубков, Мар'ян Швед. ШАХТАР - ПОРТУ. ЛІГА ЧЕМПІОНІВ 1-Й ТУР. ОНЛАЙН YouTube YouTube 2:10:15 YouTube ARTIMAX 19 вер. 2023 р. 19 вер. 2023 р. "Порту" – "Шахтар": де дивитися матч Ліги чемпіонів 2 дні тому — Донецький "Шахтар" у фінальному турі групового етапу Ліги чемпіонів 2023/24 протистоятиме "Порту" на виїзді. Де дивитися матч онлайн і на ...