top of page

Group

Public·235 members

(((STREAM**))) Oțelul - Sepsi live 12 December 2023

Live match Sepsi - Oţelul week 4 Liga I 2023/2024 07 August 2023 16:30 - Line-ups, scorers, stats...

ASC Otelul Galati have scored at least one goal for 6 consecutive matches. ASC Otelul Galati wins 1st half in 30% of their matches, ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe in 19% of their matches. ASC Otelul Galati wins 30% of halftimes, ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wins 19%. Their last meeting was a draw. (1-1)When ASC Otelul Galati leads 1-0 at home, they win in 50% of their matches. When ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe leads 0-1 away, they win in 60% of their matches. When ASC Otelul Galati is down 0-1 home, they win 0% of their matches. When ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe is down 1-0 away, they win 0% of their matches. ASC Otelul Galati's performance of the last 5 matches is better than ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe's. Intrat în locul lui Varga în teren, în partea a doua a meciului, Pavol Safranko a restabilit egalitatea în minutul 84, după ce a profitat de o respingere a celor de la Oțelul. Tănasă putea da lovitura în minutul 90+2, dar șutul său a lovit bara laterală a porții apărate de Niczuly. În urma rezultatului din această rundă, Sepsi se află pe locul doi în campionat, cu opt puncte, în timp ce Oțelul se află pe poziția a 12-a, cu trei puncte. VIDEO Rezumat Sepsi - Oțelul 1-1Știrea inițialăSepsi - Oțelul Galați, Live Video, ACUM, Digi Sport 1. Cele două echipe se întâlnesc pentru prima dată într-un meci oficial Nou promovata Oțelul Galați se va deplasa la Sf. Sepsi - Oțelul 1-1. Covăsnenii egalează pe final și rămân neînvinși în noul sezon07. 08. 2023, 20:30 UEFA Champions League: PSV - Arsenal, marți, 19:45, DGS 1 UEFA Champions League: Manchester United - Bayern, marți, 22:00, DGS 1 Sepsi și Oțelul s-au înfruntat în etapa a patra a SuperLigii, iar rezultatul înregistrat a fost unul de egalitate, scor 1-1. În urma remizei de pe teren propriu cu cei de la Oțelul, Sepsi rămâne neînvinsă în noul sezon de SuperLiga. Sepsi - Oțelul 1-1, în etapa a patra a SuperLigiiMeciul dintre cele două formații aproape că a început de la scorul de 0-1. Pop a punctat în minutul 5, după ce a profitat de eroarea în apărare a lui Ninaj. Sepsi Sf. Gheorghe live scores, results, fixtures Sportiv Sepsi OSK Sfantu Gheorghe page on Flashscore.com offers livescore, results, standings and match details (goal scorers, red cards, …). Același Pop a mai ratat două situații în prima parte a meciului, în timp ce Gaitan a fost și el aproape de 2-0, în minutul 39. În prima parte a jocului, cei de la Sepsi au semnat două situații prin ”veteranul” Mario Rondon. În startul reprizei secunde, Ninaj și Gaitan au ratat două ocazii într-un minut. ▶️ Otelul Galati vs ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Live Stream & on TV, Prediction, H2HDid you know that ASC Otelul Galati scores 21% of their goals between the minutes 0-15? Did you know that ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe scores 29% of their goals between the minutes 31-45? ASC Otelul Galati have played 4 home matches in a row without winning. ASC Otelul Galati haven't scored in 3 of their 9 home matches in Superliga this season. ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe haven't scored in 4 of their 9 away matches in Superliga this season. ASC Otelul Galati's home record this season: 1-5-3. Alexandru Pop is ASC Otelul Galati's top scorer with 7 goals. Marius Stefanescu has scored 6 times for ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. Otelul Galati vs Sepsi OSK Live Scores Get the latest Otelul Galati vs Sepsi OSK live score in the Liga 1 from LiveScore.com. Gheorghe pentru meciul cu Sepsi. Un joc în care trupa lui Liviu Ciobotariu (52 de ani) pornește drept favorită clară. Una dintre reprezentantele României în cupele europene, Sepsi își va afla astăzi adversara din turul 3 al Conference League, iar diseară va disputa cu Oțelul, ultimul înaintea disputei în Europa. Otelul v Sepsi LIVE 12. 12. 2023 | Football Follow Otelul v Sepsi 12. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore.