top of page

Group

Public·197 members

Црвена звезда Манчестер Сити prenos 13/12/2023 Ватцх Онлине

пре 9 сати — Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar očekuje novi spektakl na stadionu Rajko Mitić, kada u srijedu bude gostovala ekipa Mančester ...

Liga šampiona Mančester siti Crvena zvezda 1. kolo 19. 9. 2023. — Na licu mesta u Mančesteru nalazi se i ekipa TV Arena sport. Pored direktnog prenosa, koji je zakazan sa 21 sat, gledaoci naše televizije imaće ... Gledajte prenos meča Mančester siti- Crvena zvezda na 19. 9. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Mančester sitiju u prvom kolu grupe G Lige šampiona. Meč se igra na Stadionu Etihad večeras od 21 čas uz ... Gde gledati uživo meč Mančester Siti - Crvena zvezda? 19. 9. 2023. — SPREMNI ZA LIGU ŠAMPIONA? Evo gde gledati TV prenos uživo meča Mančester Siti - Crvena zvezda! Prvak Srbije u grupi G gostuje aktuelnom šampionu ... 7. minut - Siti drži loptu, Zvezda se organizovano brani. 3. minut - Nunjes šutira glavom posle kornera, ali preko gola. Utakmica je počela! 20. 59 - Održan je minut ćutanja za žrtve zemljotresa u Maroku i Libiji. 20. 55 - Brojimo sitno do početka meča. 45 - Ovako je Zvezda najavila meč na Etihadu. 30 - Do početka meča ostalo je još pola sata, a pogledajte kakva je trenutno atmosfera ispred Etihada. 53. minut - Poništen gol! Voker je zatresao mrežu Crvene zvezde, ali je bio u ofsajdu. 47. minut - GOL! Alvarez poravnava na 1:1! Proigrao je Argentinca Haland, a ovaj je na petoparcu obišao Glazera i ubacio loptu u praznu mrežu. Počelo je drugo poluvreme, nema izmena. Prvo poluvreme Poluvreme! Crvena zvezda vodi 1:0 na Etihadu! 45. 82. Crvena zvezda U-19 Man City U-19 uživo prenos 13 пре 31 минута — Crvena zvezda U-19 Man City U-19 uživo prenos 13 децембар 2023 Crvena zvezda - Man. City. LIGA ŠAMPIONA Uživo. 20:45. UCL STUDIO. Uživo. — Fudbalere će po izlasku na teren dočekati trofej Lige šampiona, jer je ovo prva utakmica "građana" od kada su u junu pobedili Inter u Istanbulu... Бахар: Долази нам најбољи тим на свету, али желимо да победимо- Долази нам најбољи тим на свету, штета што неће бити такмичарског значаја, али веће су нам шансе него у првом мечу и желимо да победимо - рекао је тренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар уочи утакмице против Манчестер Ситија. Звезда сутра од 18. 45 у последњем колу Г групе Лиге шампиина дочекује браниоца титуле док ће се у другом мечу групе састати Лајпциг - Јанг Бојс. Сити је обезбедио прво место са максималних 15 бодова, у осмини финала је и Лајпциг, који има девет, Јанг Бојс је са четири обезбедио Лигу Европе, док се Звезда опрашта од европске сцене. 44. minut - Prva izmena na meču. Žeremi Doku menja Bernarda Silvu. 41. minut - Omri Glazer! Kakva odbrana Izraelca posle šuta Fodena glavom! 38. minut - Šutirao je Alvarez sa distance, ali je Glazer ponovo dobro odbranio. 36. minut - Gužva pred golom Zvezde, ali igrači Sitija ne uspevaju da uteraju loptu u mrežu. SPREMNI ZA LIGU ŠAMPIONA? Evo gde gledati TV prenos uživo meča Mančester Siti - Crvena zvezda! Mančester Siti i Crvena zvezda večras počinju takmičenje u grupi G Lige šampiona, Foto: EPA/Panagiotis Moschandreou, Starsport© Crvena zvezda večeras počinje dugo čekano takmičenje u grupnoj fazi Lige šampiona, a prvi izazov je najveći mogući. Gde gledati Mančester siti - Crvena zvezda? Prenos uživo 19. 9. 2023. — a Siti loš dan.“ BONUS VIDEO Zavirite na trening Zvezde u Mančesteru. Tagovi. FK Crvena zvezdaFK Mančester sitiGledaj uživoLiga šampionprenos. :. Prvak Srbije je u eliti prvi put posle sezone 2019/20. a u grupi G gostuje aktuelnom šampionu Engleske i Evrope i po prvom favoritu da opet osvoji "ušati" pehar, Mančester Sitiju. Brutalan žreb Lige šampiona za Zvezdu 31. 8. — Fudbaleri Crvene zvezde igraće u Grupi G zajedno sa prvakom Evrope Mančester sitijem, nemačkim Red Bul Lajpcigom i Jang Bojsima. Mančester Siti – Crvena zvezda – Live - FudbalStar 19. — Crvena Zvezda ima šanse protiv Manchester city-ja. Uživo, prenos, Mančester siti - Crvena zvezda - Media Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona rezultatom 3:1Golove za trijumf šampiona Evrope na stadionu ... Na kraju, tačku na meč stavio je Rodri, preciznim šutem sa ivice kaznenog prostora u 73. minutu utakmice. Mančester siti - Crvena zvezda 3:1 (0:1) /Alvarez 47, 60, Rodri 73 - Bukari 45/ STADION: Etihad (Mančester) SUDIJA: Žoao Pinjeiro (Portugal) MANČESTER SITI: Ederson - Voker, Dijas (od 83. Luis), Ake, Gomez (od 58. 20. minut - Haland je glavom udario loptu, ali je nije zahvatio kako treba, pa nije bilo opasnosti po prvaka Srbije. 17. minut - Nova odbrana Glazera. Alvarez je dobro probio i šutirao, ali je golman Crvene zvezde zaustavio taj pokušaj. 15. Mančester Siti – Crvena zvezda – Live - FudbalStar 19. 9. 2023. — Crvena Zvezda ima šanse protiv Manchester city-ja. Drugo najveće pitanje glasi: gde mogu da gledam live prenos utakmice. Prenos utakmice će ... Gde da gledate prenos meča Mančester siti - Crvena zvezda 19. 9. 2023. — Fudbaleri Crvene zvezde večeras od 21.00 igraju svoj prvi meč grupne faze Lige šampiona protiv Mančester sitija na njegovom stadionu ... Bahar najavio meč sa Sitijem pričom o dečaku iz rata пре 9 сати — Trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar u optimističnom tonu Mančester siti dolazi oslabljen u Beograd na meč sa Crvenom zvezdom na ... [[[ДАНАС<<<<]]<<] Црвена звезда Манчестер Сити пре 60 минута — Crvena zvezda će dočekati Mančester Siti u sredu, 13. decembra od 18 časova i 45 minuta, a naš klub obaveštava zvezdaše da svi zainteresovani ...