top of page

Group

Public·235 members

[streamování@@] Union Berlín Real koukněte se 12 prosince 2023

29. 11. 2023 — 2023 — kolo - Online přenos - Real : Union Berlin - 20. září 2023 Union Berlín na Neapol, Real Madrid, Braga, Union Berlín Skupina D: Benfica, .

45+2' První poločas skončil. I v nastaveném čase bílý balet ve vlažnějším tempu útočí do plných. 45' Sedmý roh pro Real si nachystal Modrić, na přední tyči nachází Alabu, ale kolikátý už je to pokus mířící na tribunu... 44' V metrovém ofsajdu přebíral dlouhý pas Rodrygo Silva. 43' Český reprezentant se vrací do hry, snad mu přišlápnutý nárt a prsty nebudou překážet v dalším průběhu. 42' Král je ošetřován po dalším střetu s Tchouaménim, který si koleduje o červenou kartu. 40' Modrić ťukl odražený míč po rohu Camavingovi, který přihrál pod sebe na Bellinghama. Jeho pokus byl zblokován a Tchouaméni ranou z dálky znovu vyzkoušel pozornost diváků s kelímky v rukou. 39' Real se vrací k obléhání soupeřovy brány a šestý roh si kopne po sraženém centru Lucase Vázqueze. United nebyly nic platné ani dva góly Casemira v závěru. Mnichovský celek ve skupinové fázi Ligy mistrů neprohrál už 35 zápasů. V druhém duelu skupiny A Galatasaray Istanbul v přesilovce dotáhl dvoubrankové manko a s přemožitelem pražské Sparty v kvalifikaci FC Kodaň remizoval 2:2. Dánský šampion se většinu času bránil, využíval ale chyb v soupeřově obraně. Ve 35. minutě otevřel skóre nepokrytý Elyounoussi a po změně stran po chybě gólmana zvýšil Goncalves. V 73. minutě byl ale po druhé žluté kartě vyloučen Jelert a přemožitel Sparty ve 3. předkole v oslabení dvoubrankový náskok neudržel. 47' Německý celek se zatím nenechal zatlačit a po faulu Camavingy na „muže s železnou maskou“ Doekhiho zůstane u míče. Statistiky první půle: Držení míče 72% – 28%, střely na bránu 1:0, střely mimo 9:2, rohy 8:1, ofsajdy 2:0, fauly 2:6. Jestliže prvních dvacet minut jsme v Madridu sledovali otevřené představení nahoru-dolů, ve zbytku poločasu se hrálo už jen v jednosměrce na berlínskou bránu. Zápas však zatím zcela postrádá šance, Real kope rohy, střílí z dálky a míče létají především na tribunu. Madridský gigant ve čtvrtém soutěžním zápase za sebou odchází do šaten s nulou na kontě vstřelených branek. 37' Žlutá karta pro Real Madrid. Aurélien Tchouaméni sestřelil skluzem dobře hrajícího Krále, který předtím vybojoval míč. 36' Berlínský dvojblok srazil Alabův střílený centr na roh. 34' Domácí zatím desítkám tisíc diváků nedělají příliš radosti fotbalovým představením, teď potěšil aspoň jednu rodinku na tribuně prudkou střelou z 30 metrů Nacho Fernández. 33' Modrić nachází centrem z otočky Bellinghama, který ale při nápřahu podklouzl bez cizího zavinění. 31' Mato špatně přihrával, totéž předvedl při vyvážení míče Behrens. 30' Alaba převzal pěknou přihrávku patičkou od Rodryga Silvy a na Juranovićovi získává již pátý roh. Španělský celek se kvalifikoval do soutěže díky prvenství v Evropské lize, na domácí scéně obsadil v minulém ročníku až 12. místo. 1. kolo skupin fotbalové Ligy mistrů: Skupina A: Galatasaray Istanbul - FC Kodaň 2:2 (0:1) Branky: 86. Boye, 88. Tete - 35. Elyounoussi, 58. Goncalves. Rozhodčí: Kabakov (Bulh. ). 28' Král si dobře pomohl patičkou pod tlakem napadajícího Bellinghama. Jeho spoluhráč Juranović se však poté ukopl a věnoval Realu další roh. 27' Vázquez nabil pod sebe Tchouaménimu, který ranou ze střední vzdálenosti určitě překonal dnešní výškový rekord střelby. Centr Rodryga Silvy odvrací z malého vápna na dlouhou nohu Diogo Leite. 26' Robin Gosens centroval z otočky po Laídúního střele a odrazu míče doleva naslepo jen do náruče Kepy Arrizabalagy. 24' Luka Modrić nachází rohovým kopem Joselu Mata, který přeskočil Doekhiho, ale jeho prudká hlavička také proletěla nad bránou Unionu. 23' Trestný kop z 27 metrů poslal David Alaba nad břevno. 22' Real si hraje pěkné bago, jenže mimo dostřel berlínské brány. Přerušil ho opět až faulem Alex Král. Rodrygův centr byl sražen na roh, po něm pokračuje španělský vicemistr v obléhání šestnáctky. 52' Nápor Realu završil Camavinga nepřesnou střelou zpoza šestnáctky. 51' Rodrygo Silva ve dvojnásobné šanci! Nejdříve si obhodil hlavou Leiteho a z úhlu nastřelil tělo brankáře Rønnowa, o pár vteřin Brazilcovi odražený míč vrátil Vázquez a Rodrygův projektil z voleje se odráží od levé tyče. 50' Do otevřeného prostoru mířil Rodrygo Silva, jenže přízemní centr přímo na kopačky Danilha Doekhiho byl vyloženě hanebný. 48' Král uvolnil na pravém křídle Juranoviće, který opět přenáší hru nalevo a akce končí střelou Robina Gosense do boční sítě. [[[SPORT===]#]] FC Kodaň Galatasaray přenos živý 12 Sheriff Slavia koukněte se 30 listopadu 2023 30. 11. 2023 — 2023 — (SLEDOVAT ŽIVĚ###) Galatasaray FC Kodaň koukněte se 20. Real Madrid - Union Berlín ST 20. ( ... 62' Modrićův překvapivý křížný pas podběhl jeho krajan Juranović, jenže promáchl i za ním číhající Alaba. 61' Další protiútok Unionu zhatil Behrensův ofsajd. 60' Becker upadl po drobném kontaktu s Rüdigerem, čekal odpískaný faul marně a naopak sám si kryl míč na zemi nedovoleným způsobem. 58' Hra se přesouvá do středního pásma, Union si trochu vydechl po obrovském tlaku, kterému čelil v předchozích minutách. 55' Následoval roh, který odhlavičkoval Bonucci opět jen na chvilku. Konec nebezpečí pro tuto chvíli znamená až faul na Laídúního. 54' Eduardo Camavinga využil podklouznutí Alexe Krále a přihrál pod sebe Joselu Matovi, jehož ránu pod břevno vytěsnil Frederik Rønnow. ČK: 73. Jelert (Kodaň). Diváci: 46. 911. Bayern Mnichov - Manchester United 4:3 (2:0) Branky: 28. Sané, 32. Gnabry, 53. Kane z pen., 90. +2 Tel - 88. a 90. +5 Casemiro, 49. Höjlund. Rozhodčí: Nyberg (Švéd. Diváci: 75. 000 (vyprodáno). Tabulka: 1. Bayern Mnichov 1 0 4:3 3 2. FC Kodaň 2:2 Galatasaray 4. Manchester United 3:4 Skupina B: Arsenal - PSV Eindhoven 4:0 (3:0) Branky: 8. Saka, 20. Trossard, 38. Sestřih utkání Real Madrid – Union Berlín - ČT sport Sestřih utkání Real Madrid – Union Berlín · ŽIVĚ: Sprint biatlonistek v Hochfilzenu · ŽIVĚ: Finálový turnaj Pro Tour Perušič, Schweiner – Losiak, Bryl · ŽIVĚ: ... ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází David Datro Fofana, ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Paul Jaeckel. 79' Vázquez teď překážel ve skrumáži spoluhráčům v zakončení, odražený míč přiťukl hlavou Bellingham, jenže Rüdiger střílí v pádu přes hlavu vysoko nad. Čtrnáctý roh Realu rozehrál zleva Modrić, od Doekhiho se odráží míč znovu za čáru, patnáctý bude následovat zprava a míč si bere Kroos. 78' Joselu Mato nastřelil z deseti metrů tělo skluzujícího Danilha Doekhiho. Diváci pískají v mylném domnění, že míč trefil jeho ruku. Střídající Tete nejprve v 86. minutě přihrál na snižující branku a za dvě minuty sám vyrovnal. Finalista minulé sezony Inter ve Španělsku se San Sebastianem od čtvrté minuty prohrával a v závěru se štěstím vydřel aspoň bod. Remízu zajistil italskému týmu z jediné střely mezi tyče v 87. minutě kapitán Martínez. Benfica, na jejíž lavičku po zranění usedl český bek Jurásek, doplatila ve stejné skupině na červenou kartu za ruku ve vápně už ze 13. minuty. Salcburk po neproměněné penaltě ze samého úvodu z druhého pokutového kopu už nezaváhal a brzy po změně stran ještě přidal pojistku. Arsenal bez problémů zvládl první zápas ve skupině Ligy mistrů od sezony 2016/17. Druhý tým minulé sezony anglické ligy rozhodl proti Eindhovenu třemi góly už do poločasu. Ve stejné skupině remizovala Sevilla s Lens 1:1. [HODINKY***] Braga Union Berlín přenos živý 29 listopadu 202 8. 11. 2023 — Union Berlín Braga přenos 03/10/2023 Zápas: Berlin Union koukněte se živě 19... Braga - Union Berlín Real Madrid - Neapol Real Sociedad - ... Union Berlín - Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání před 20 hodinami — Real Madrid s jistým postupem a plným počtem bodů, bude bojovat na půdě Unionu Berlín, který se už může bez výhry pokusit zabojovat aspoň o ... Braga Union Berlín koukněte se 29.11.2023 Sport Nesmírně hoř 29. 11. 2023 — Braga Union Berlín koukněte se 29.11.2023 Sport Nesmírně hořké konce mají zatím zápasy nováčka Ligy mistrů. Po Madridu prohrál Union Berlín ...