top of page

Group

Public·234 members

(Прямая трансляция ТВ) смотреть матч Динамо Киев Оболонь онлайн 11 декабря 2023

11 часов назад — Информация о матче. 13:00. понедельник 11 декабря 2023. Украина, Kiev,. Олимпийский.

Оболонь – Динамо прямая трансляция матча 4 авг. 2023 г. — Прямая онлайн видеотрансляция матча второго тура УПЛ Оболонь – Динамо Киев будет доступна. 11:33 Челси – Брайтон когда и где смотреть ... Динамо Оболонь – онлайн трансляция матча 17 тура УПЛ "Динамо" – "Оболонь" / Фото: ФК Динамо Киев. Смотрите в прямом эфире поединок Игру также можно посмотреть на телеканале 2+2, в том числе и на платформе ... Первый таймПерший удар є, і він по воротах «Динамо»! Прокопенко пробив з льоту, мяч полетів трохи вище воріт. Доволі бадьорий початок від «Оболоні». А «Динамо», схоже, ще не вийшло на поле. «Динамо» прокинулося. Вся команда перейшла в позиційний наступ на чужу половину поля, але «Оболонь» поки вміло перекриває всі зони. Поки матч не радує динамікою та моментами. Команди приглядаються одна до одної. Видно, що вже є досвід аж двох очних матчів у цьому сезоні. Буяльський піймав м’яч та пробив здалеку, але вийшло надто неточно. Вовкун отримує пряму червону картку за фол останньої надії проти Ваната! Кияни розіграли штрафний удар у кілька дотиків, Бражко пробив після скидки, але поцілив вище воріт! Арбітр фіксує фол в атаці з боку Буяльського. Меднинський пробив головою в ближній кут, але Бущан на місці! Головний арбітр компенсував 2 хвилини. Перший тайм завершено. По перерві на «Оболонь» чекає ще 45+ хвилин страждань у меншості. Второй таймПо перерві відбувається заміна у складі «Оболоні». Дмитро Нагієв міняє Косовського. «Динамо» розвело з центру поля. «Оболонь» прорвалася правим флангом, але Черненку не вдалося виконати точний простріл. «Оболонь», як і в першому таймі, активно провела перші хвилини і відійшла в глуху оборону. Ванат пробив з 14-ї зони, але завдяки рикошету м’яч оминув ворота «Оболоні». Забагато браку від Шапаренка останніми хвилинами. Жарти жартами, а «Оболонь» вже майже годину стримує «Динамо» в меншості. Втім, не можна сказати, що зі зміною тренера «Динамо» почало грати значно краще. Переконливу перемогу вдалося здобути лише в матчі з «Рухом» (2:0), адже у поєдинку проти «Кривбаса» допомогло дуже спірне вилучення Данила Бескоровайного, після якого в киян усе одно було чимало проблем, а з «Металістом 1925» вони навіть примудрилися пропустити в меншості. «Оболонь» перевищила всі очікування, які були перед початком сезону. Після 15 зіграних матчів команда Валерія Іващенка йде на рятівному 12-му місці. Майже в кожному матчі «пивовари» нав“язували боротьбу суперникам, але найкращі перфоманси вони видали саме у великих матчах – проти «Динамо» (2:4 в чемпіонаті та 1:0 в кубку), «Шахтаря» (0:1) та «Дніпра-1» (2:1). Звісно, якщо не завадить русня. Будемо сподіватися на це. «Динамо» після звільнення Мірчі Луческу та повернення на тренерський місток Олександра Шовковського демонструє 100% результат – три перемоги в трьох матчах з загальним рахунком 8:2. Завдяки такому потужному відрізку кияни знову змусили говорити про себе як про претендентів на чемпіонства. Поки що «біло-сині» займають лише 6-те місце в турнірній таблиці, але за втраченими очками вони йдуть на рівні з «Шахтарем». Динамо Киев - Оболонь ≻≻11.12.2023≺≺ матч онлайн Динамо Киев - Оболонь (Прямая трансляция Динамо Киев - Оболонь) ⚽ смотреть онлайн ≻≻11.12.2023≺≺ Прямая трансляция футбольного матча Прогноз ... Динамо Киев - Оболонь онлайн трансляция Прямая трансляция матча Динамо Киев - Оболонь 11 декабря. Смотрите онлайн бесплатно, без регистрации. Обзор матча, текущий счет и прямой эфир доступны на ... Спортивные онлайн трансляции в Беларуси. Динамо Киев - Оболонь · 17:00 · Рыси - Прогресс · 17:00 · Медведи - U18 · 18:00 · Днепр Архив трансляций. Вы не успели посмотреть матч своей любимой команды.