top of page

Group

Public·200 members

Црвена звезда Манчестер Сити utakmice 13.12.2023

Fudbal FK Crvena Zvezda v Manchester City Champions League Grp. G 2023-12-13 17:45:00 Tipovi za klađenje - Besplatni tipovi, statistika, analize i prognoze ...

Crvena Zvezda ( Red Star Belgrade ) - Manchester City пре 6 сати — Kupite Crvena Zvezda ( Red Star Belgrade ) - Manchester City karte na Sportski Dogadjaji. Naše atraktivne cene i 100% Garancija isporuke će ... Prenos... fudbal Liga šampioan Crvena zvezda Mančester siti пре 11 сати — Blagajna stadiona "Rajko Mitić" radiće danas od 10 do 17 časova, a prodaja karata na dan utakmice zavisiće od raspoloživosti ulaznica. Ulaznice... FK Crvena zvezda - Manchester City Ulaznice za Omladinsku Ligu šampiona u prodaji! Utakmica šestog kola UEFA Lige mladih u kojoj omladinci Crvene zvezde dočekuju Mančester Siti na programu je... 30. minut - Nova odbrana Glazera, koji je posle kornera zaustavio šut Nunjesa. FK Crvena zvezda - Manchester City резултат уживо Утакмица је део UEFA Champions League, Group G. FK Crvena zvezda је играо против Manchester City у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Crvena zvezda рангира 4., ... Manchester City Archives Суперлига Табела · Наредне утакмице · Последњи резултати ... 16:39O Sitiju! "Imali smo velika očekivanja od grupne faze, igrali smo dobro dosta utakmica. Rezultati su izostali i ostali smo razočarani. Želimo da završimo grupnu fazu u dobrom raspoloženju. to ćemo pokušati da uradimo sutra", rekao je Bahar i osvrnuo se na rivala:"Znamo da Mančester siti dolazi oslabljen, ali i dalje imaju najbolje igrače na svijetu. Pokušaćemo da odigramo našu utakmicu i da probamo da je dobijemo. Činjenica je da je Rodri najbolji igrač sredine terena na svijetu. Nadam se da sutra neće igrati, pa ćemo onda možda i mi imati šansu da pobijedimo. Kao što ne mogu da kažem kako će oni igrati", rekao je Bahar i nastavio: "Osjećam da smo sada defanzivno bolji tim. Potrebno je da se dobro branimo, moramo to da radimo svi zajedno. " 16:40O navijačima! "Ne moram da očekujem mnogo od naših navijača. Oni stalno dolaze, navijaju najbolje što mogu. Osjećamo se kao kod kuće i na gostovanjima u Ligi šampiona. Znam da će i sutra biti pun stadion", rekao je Bahar. " 16:36Vrijeme za bodove! "Veće su šanse da ćemo sada odigrati dobru utakmicu nego što je bio slučaj kod njih. Nadamo se da ćemo uzeti neke bodove. Do sada smo igrali jako dobro, trebalo je da je dobijemo. Mnogo smo promašivali. Sada je vrijeme, da u posljednjoj utakmici, igramo dobro i osvojimo bodove", rekao je Bahar i dodao da još nije odlučio da li će Gvardiolu povesti na večeru i vino: "Sad se koncentrišemo na utakmicu, a kasnije ćemo vidjeti šta će da se dogodi. " 16:34Spajićeva najava! "Igraćemo protiv jednog od najboljih timova u Evropi i na svijetu. Nažalost, neće imati rezultatski značaj, ali želimo da se odmjerimo sa njima. minut - Foden je šutirao, ali je lopta zakačila jednog od Zvezdinih igrača i završila je u korneru. 7. minut - Siti drži loptu, Zvezda se organizovano brani. 3. minut - Nunjes šutira glavom posle kornera, ali preko gola. Utakmica je počela! 20. 59 - Održan je minut ćutanja za žrtve zemljotresa u Maroku i Libiji. Glazer od junaka do tragičara: Zvezda povela, Siti pobedio 19. 9. 2023. — Te utakmice na programu su 4. oktobra. Highlights of our @championsleague Mančester Siti – Crvena zvezda 3:1 (0:1). Stadion: Etihad u ... 29. minut - Fantastična odbrana Glazera! Ake je šutirao glavom posle kornera, ali je golman crveno-belih sjajno intervenisao. minut - Rodić blokira Vokera, pa Siti dobija samo korner. 25. minut - Prečka! Haland je šutirao glavom posle centaršuta Fodena sa leve strane, ali je pogodio samo okvir gola. 24. minut - Rodri je faulirao Bukarija i dobio žuti karton. Bahar: Pokušaćemo da pobedimo Siti пре 8 сати — "Ne znam šta će biti posle utakmice, fokusiran sam na samo na meč", rekao je Bahar. Crvena zvezda će na meču protiv Mančester sitija imati... 16:44Spajić u timu?! "Poseban motiv imam pred svaku utakmicu jer igram za Zvezdu, ovdje sam odrastao i ovdje osjećam sve. Liga šampiona je nešto posebno. Meni je krivo da sam bio u tunelu iz kojeg nisam vidio svjetlo. Ne mogu da krivim nikog za to. Međutim, nisam odustajao, još nisam na 100 odsto, ali se vraćam. Na nekom sam nivou koji je meni zadovoljavajući. Nadam se da će sve biti ok. Povreda je iza mene, mogu da doprinesem, trudiću se da to i radim. [[ВАТЦХ ОНЛИНЕ]((((] Црвена звезда Манчестер Сити пре 1 сата — [ВАТЦХ ОНЛИНЕ]((((] Црвена звезда Манчестер Сити utakmice uživo 13 децембар 2023 FK Crvena zvezda је играо против Manchester City у 1 ... Evo gdje možete pratiti prenos utakmice Crvena zvezda 19. 9. 2023. — Evo gdje možete pratiti prenos utakmice Mančester siti - Crvena zvezda Neprikosnoveni vladar srspkog fudbala u prethodnih šest godina, koji ... Crvena zvezda - Manchester City UŽIVO 13. 12. 2023 Manchester City ? P. I. N. P. N. Posljednja utakmica. Europa: Liga Prvaka - Grupna faza · Manchester City · MCI. 19.09.2023 12:00. 3 - 1. Kraj. Crvena zvezda. Сити је обезбедио прво место са максималних 15 бодова, у осмини финала је и Лајпциг, који има девет, Јанг Бојс је са четири обезбедио Лигу Европе, док се Звезда опрашта од европске сцене. 44. minut - Prva izmena na meču. Žeremi Doku menja Bernarda Silvu. 41. minut - Omri Glazer! Kakva odbrana Izraelca posle šuta Fodena glavom! 38. minut - Šutirao je Alvarez sa distance, ali je Glazer ponovo dobro odbranio. 36. Julian Alvarez je postigao pobedonosni gol u 87. minutu meča, osiguravajući Pepu i njegovom timu prvo mesto u Grupi G. Crvena Zvezda vs Mančester Siti Glava u Glavu Utakmice Crvene Zvezde računaju samo jednu igru. To je bio meč koji su igrali na početku Lige šampiona sezone 2023/24. Mančester Siti je pobedio sa 3-1. Međutim, prvi su poveli Zvezda. Nakon što su skoro celo prvo poluvreme branili, Osman Bukari je postigao gol iz kontranapada da bi svojoj ekipi dao vođstvo. Ali Mančester Siti je uspostavio svoju igru u drugom poluvremenu i otišao kući sa sva tri boda u džepu. Saveti za Klađenje Crvena Zvezda vs Mančester Siti Budući da ova igra neće uticati na konačni ishod na tabeli, timovi neće rizikovati povrede svojih najvažnijih igrača. Barak Bahar pred utakmicu Crvena zvezda Mančester siti пре 9 сати — Fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić i trener srpskog šampiona Barak Bahar završili su obraćanje medijima pred meč protiv Mančester sitija. 16:44 ... UŽIVO Mančester siti Crvena zvezda live prenos Liga 19. 9. 2023. — Otišla je Crvena zvezda na noge Mančester sitiju sa željom da se ne utakmice za srpskog šampiona pripremii smo vam verovatni sastav ... Crvena zvezda - Manchester City UŽIVO 13. 12. 2023 | Nogomet - Rezultati. comPratite Crvena zvezda - Manchester City 13. 2023 uživo, livescore, audio commentary, Crvena zvezda nedavni rezultati, vijesti, informacije, Crvena zvezda - Manchester City međusobni omjer! Nogomet stranica Rezultata pokriva nogometne rezultate i nogometne vijesti za više od 1000 natjecanja diljem svijeta. KRAJ: Mančester Siti - Crvena zvezda 3:1 19. 9. 2023. — Kraj utakmice na Etihadu, pobeda Mančester sitija 3:1. Icon. 22:53. Olajinka. 94. minut: Držao je Olajinka loptu na polovini Sitija, čekao je ... Trebalo je da pobijedimo u Bernu! Zvezda ispala, Bahar se ne predaje: "Oni su najbolji, ali hoćemo bodove! "Uvodna vijest Posljednje obraćanje trenera Zvezde Baraka Bahara pred meč sa Mančester sitijem. Izvor: Profimedia/AFP Razvoj događaja 16:45KRAJ KONFERENCIJE! Fudbaler Crvene zvezde Uroš Spajić i trener srpskog šampiona Barak Bahar završili su obraćanje medijima pred meč protiv Mančester sitija. Mančester siti - Crvena zvezda, prvo kolo grupne faze Lige 19. 9. 2023. — 70 - Uh... Opet brani Glazer, odlična utakmica. 67' - Loš šut Mirka Ivanića, jako loš. Otišla je lopta daleko od gola. 65' - Još jedna odbrana ... 20. 55 - Brojimo sitno do početka meča. 45 - Ovako je Zvezda najavila meč na Etihadu. 30 - Do početka meča ostalo je još pola sata, a pogledajte kakva je trenutno atmosfera ispred Etihada. 53. minut - Poništen gol! Voker je zatresao mrežu Crvene zvezde, ali je bio u ofsajdu. 47. minut - GOL! Alvarez poravnava na 1:1! Proigrao je Argentinca Haland, a ovaj je na petoparcu obišao Glazera i ubacio loptu u praznu mrežu. Počelo je drugo poluvreme, nema izmena. Prvo poluvreme Poluvreme! Crvena zvezda vodi 1:0 na Etihadu! 45. 82. minut - Žuti karton za Stamenića. 75. minut - Opasan šut Fodena, ali lopta odlazi preko gola. Ovo je tim Mančester sitija za meč protiv Crvene zvezde пре 18 сати — Gvardiola je, podsetimo, odlučio i to da ne izvede igrače na redeovni trening veče pre utakmice, tako da će Mančester siti travu Marakane ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page