top of page

Group

Public·233 members

Partizani Tirana Skënderbeu shiko live 11 dhjetor 2023


Partizani are playing Skenderbeu at the Superliga of Albania on December 11. The match will kick off 16:00 UTC. Partizani (also known as Partizani Tirana) and ...


Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Ekskluzive/ Nga raportet me Pacollin, te takimi me Milaim Zekën, babai i Naim Murselit tregon bisedën e fundit me të ndjerën Nis numërimi mbrapsht, lista e garuesve në Festivalin 62 të Këngës në RTSH Pas një pune kolosale, Festivali 62 i Këngës në RTSH do të zhvillohet për 4 net radhazi si eventi muzikor kombëtar më i rëndësishëm. FEST Rama: 547 mijë turistë të huaj erdhën në Shqipëri gjatë nëntorit Turizmi ka qenë kryefjala e qeverisë gjatë 2023-shit. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se 547 mijë turistë të huaj kanë ardhur Incineratori i Tiranës- Aktivistë e qytetarë protestë para SPAK: Të shkohet te personat vendimarrës Aktivistë e qytetarë janë ngritur sot në protestë para Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Aksident i shumëfishtë në Rrugën e Kombit/ Përplasen 13 automjete, plagosen 2 persona Ngrica dhe mjegulla sollën probleme në Rrugën e Kombit, ku një aksident i shumëfishtë u regjistrua në orët e para të 10 të infektuar me HIV/AIDS në Gjirokastër, mjeku Ahmetaj: Të prekur moshat e reja. Teuta-Egnatia, analiza e ish-sulmuesit Magani: Ja kush e vendos ndeshjen EKSKLUZIVE/ Deliu: E meritojmë vendin në renditje, Tiranën do t’a shihni në fund (E PLOTË) “Me Partizanin nuk e quaj hakmarrje, por luajmë për 3 pikët”. Sfidon të shkuarën, Gresild Lika: Skënderbeu si askush tjetër Statistikat, blutë kanë 13 vite pa fituar në “Loro Boriçi”. Vllaznia, me ndryshime për të thyer Dinamon Partizani direkt në aksion, nis misioni i të kuqve për korçarët Shqetësime për Ahmatajn, një titullar rrezikon sfidën me Laçin EKSKLUZIVE/ “Kam oferta”, ylli i Tiranës lëshon “bombën”: Iki me lejen e klubit, e zgjidh me presidentin ( E PLOTË) 8 Dhjetor, 2023 Kthimet ndihmojnë Ahmatajn, gati plani i Tiranës për sfidën ndaj Laçit Jo vetëm Jorgji & Co., edhe gjyqtaret shqiptare drejtuan ndeshje ndërkombëtare Erzeni kërkon revansh, Agim Zeka, i bindur: Këtë herë e mundim Kukësin EKSKLUZIVE/ “Egnatia super, gjithçka për titullin”, Aleksi: Nuk e mendova dy herë ardhjen time këtu, ja kush më bindi ( E PLOTË) Dinamo tenton javën… perfekte. Në Shkodër luhet ndeshja e konfirmimit për “nëndetësen”, synimi është një vend në katërshe Shifrat e Kukësit, “fotokopje” e kampionatit të kaluar. Verilindorët nuk ndryshojnë shumë, problem mbetet prapavija EKSKLUZIVE/ “Vllaznia duhet të heqë dorë nga të huajt”, ish-kapiteni Beqiri: Merkato skarco, klubi të shikojë akademinë Pas largimit të Grezdës, dilema e radhës te Partizani. Sabit Bilali mbetet jashtë skuadrës Kryesuesit e Egnatias, ja pikat e forta dhe të dobëta në statistika Sulmoi fizikisht zyrtarin e ndeshjes, Disiplina “burgos” futbollistin e Vllaznisë Pikantet Partizani-Teuta/ Kalari kapet me anësorin, dy trajnerët nuk përmbahen Gjobiten 3 skuadra të Superiores, lumë dënimesh në kategoritë inferiore. Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 30 tet 2023 — Tirana drejtpërdrejt fala [HD LIVE@] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim ((SHIKO TV)) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 8 t 3 orë ... PLAy$%^Skenderbeu Korce vs Partizani Tirana Live Stream 9 Feb 2015 - Partizani Tirana vs. Skënderbeu Korçë - 9 February 2015 - Soccerway. You can watch Skenderbeu Korce vs. Partizani Tirana live stream online if ... Këtë na e thotë ndeshja që mbyll të dielën Partizani, i dënuar për fitore Partizani do të ndeshet me Skënderbeun me dëshirën për t’u rikthyer te fitorja që i mungon që nga 6 nëntori, kur fitonte Bylisi i pandalshëm, fitojnë dhe Kastrioti, Korabi e Lushnja Kategoria e Parë ka zbritur të dielën në fushën e lojës me katër ndeshje të javës së 15-të. Bylisi vazhdon Barazim i çmendur në Olimpico, Roma i rrëmben një pikë Fiorentinës Në javën e 15-të të Serisë A, Roma dhe Fiorentina barazuan 1-1 dhe humbën terren në Champions League kundër Bolonjës. Mirlind Daku: Gol dhe fitore, tani është koha për të pushuar “I lumtur që e mbyll gjysmën e sezonit me një gol dhe një fitore, tani është koha për të pushuar dhe për të Barazim në frymën e fundit, Tirana ndalet në Laç Tirana është arritur në frymën e fundit nga skuadra e Laçit, në ndeshjen e javës së 16-të të Superiores duke Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra simfonike e RTSH, koncerti i fundit i vitit nën dirigjimin e Gridi Krajës Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Orkestra simfonike e Radio Televizionit Shqiptar çeli sezonin e ri artistik në hollin “Gjon Simoni” me një koncert të veçantë, Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Festivali i këngës Festivali 62 i Këngës, shpallen artistët pjesëmarrës në ngjarjen muzikore të vitit Radiotelevizioni Shqiptar ka shpallur listën e këngëve pjesëmarrëse në ngjarjen muzikore të vitit: Festivali 62 i Këngës Festivali i këngës në RTSH/ Mbyllen aplikimet, mbi 80 krijime nga të gjitha trevat Eventi më i rëndësishëm i muzikës së lehtë shqiptare Festivali i 62-të i Këngës në RTSH ka mbyllur aplikimet. Erzeni Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 4 ditë më parë 26 nën 2023 — Tirana shiko live 29 maj 2023 [ . (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV (SHIKONI###) Egnatia ... Partizani Tirana vs KF Skenderbeu Korce H2H - Livescore Starting from 2019 the team of Partizani Tirana and the team of KF Skenderbeu Korce played 14 competitions among which there were 6 wins of Partizani Tirana, 4 ... Abissnet SuperioreDhuna në derbin Tirana-Partizani/ E pësojnë 14 tifozë, Disiplina i ndalon hyrjen në çdo stadium të Shqipërisë 11 Dhjetor, 2023 Ndryshime në mbrojtje dhe dilema në mesfushë, ja si pritet të rreshtohet Partizani kundër Skënderbeut Durrsakët si mace e zezë, trajneri Tetova: Këtë herë triumfon Egnatia “Me mungesa, por duam tre pikë”, Gvozdenoviç para duelit me Partizanin: Ata janë favoritë, ne nuk shkojmë si… EKSKLUZIVE/ “Vllaznia asnjëherë nuk do të diskutojë për mbijetesë”, Balaj: S’mendoj për sfidën e golave me… Tirana për rekord në sezonin 2023-2024 të Superiores, bardheblutë janë mbrojtja më e dobët e kampionatit SUPERIORE/ Dy kryesuesit e kampionatit zbresin në fushë, njihuni me sfidat e fundit të javës së 16-të VIDEO/ Fitore me përmbysje, Vllaznia merr tre pikë të arta përballë Dinamos dhe u bashkohet pretendentëve për “Final 4” 10 Dhjetor, 2023 VIDEO/ Tirana harron si fitohet, Laçi i merr një pikë të rëndësishme në frymën e fundit të sfidës Barazim i bardhë në Rrogozhinë, Erzeni dhe Kukësi ndajnë pikët mes kontestimeve (VIDEO) “Më shumë raste Dinamo, Vllaznia ishte më konkrete”, Memelli analizon suksesin e ish-skuadrës: E ka detyrim vendin e katërt “Ua dhuruam ne fitoren”, Dritan Mehmeti pas humbjes: U ndëshkuam aty ku kisha më shumë frikë “Nuk ishte lojë e bukur por rezultati e justifikon”, Osmani komenton situatën e Vllaznisë: Patjetër duhet merkato në janar Renditja provizore/ Diferenca të vogla mes “Final 4” dhe mbijetesës, ja si duket Superiorja pas sfidave të para të javës së 16-të “Nuk kemi ngërç, do të reagojmë të hënën me Egnatian”, Peposhi: Ja si Teuta nis ngjitjen “Laçi synon Kupat e Europës”, Qato: Me grintë e dëshirë arritëm të marrim një pikë ndaj Tiranës Trajneri Abilaliaj: Po vuajmë mungesën e theksuar në qendër të mbrojtës, Partizanit i vlen vetëm fitorja ndaj Skënderbeut “Ekipet ishin larg portës, goli ishte çështje ngecje”, Nica: Më kënaq pika, nuk flas më për arbitrat. KF Skenderbeu VS KF Tirana Live - YouTube 6:25Hey folks! Watch me play PubG Mobile! Join my Club on Turnip BE: https://profile.turnip.gg/htkSYpJiDdoMKzVR6 Thank you for watching my PubG ...YouTube · Albania Football · 1 muaj me pare Bojken Lako, Gridi Kraja e Krisa Çaushi ndanë Situata e rënduar në disa akse rrugore për shkak të dëborës dhe shiut, reagon ministri Balla Ministri i Brendshëm Taulant Balla, ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar në vend për shkak të motit të keq dhe reshjeve Sport Shko tek Rtsh Sport UEFA në kaos, Ceferin “punon” për mandatin e katërt Dinamo City, Dritan Mehmeti i zhgënjyer nga humbja e parë Dritan Mehmeti pëson humbjen e parë pas 8 ndeshjesh, në stolin e Dinamo City-t. Ekipi kryeqytetas kaloi fillimisht në avantazh me Denisson në Trazirat në derbi, Disiplina ndalon hyrjen në çdo stadium të Shqipërisë 14 personave Pas akteve të dhunës që shoqëruan ndeshjen KF Tirana–FK Partizani, e vlefshme për javën e 15-të të kampionatit “Abissnet Grupi D, Inter dhe Real Sociedad luajnë për vendin e parë Në Grupin D, Inter dhe Real Sociedad tashmë kanë kaluar në fazën me eleminim direkt në Uefa Champions League, me vetëm një Grupi C, Napoli dhe Braga luajnë për vendin e dytë Me shtatë pikë në Grupin C të Champions League, Napoli pret Bragën në ndeshjen e fundit duke e ditur se thjesht shmangia e humbjes Vllaznia, fitore me përmbysje ndaj Dinamos Vllaznia ka arritur të sigurojë një fitore 3-1 përballë Dinamos në sfidën e vlefshme për javën e 16-të të Girona është një përrallë, mund edhe Barçën Barcelona nuk është më ekipi më i mirë katalanas në La Liga. Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 7 5 ditë më parë — Tirana Vllaznia shiko live 12. Miss Black Internati Group 2 tet 2023 Kastrioti 43 30-54 36 8. KF Egnatia 35 Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana ... Erzeni Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 TV Match KF 26 nën 2023 — [shiko tv==] Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i 30 tet 2023 — Tirana drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i ... ▶️ Partizani Tirana vs Skenderbeu Live Stream & on TV, Check how to watch Partizani Tirana vs Skenderbeu live stream and on TV. H2H stats, prediction, live score, live tracker & results in one place. [TRANSMETIM!!!] Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 24 23 nën 2023 — [TRANSMETIM!!!] Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 24 nëntor 2023 (Live Sport>) Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 1 tetor 2023 ... Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 24 Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Blutë e kryeqytetit . Partizani Tirana vs Skenderbeu Korca 26.11.2023 - Football Live stream of the match Partizani Tirana vs Skenderbeu Korca from 26.11.2023. There are no available live streams or replays of this match. Me trajtimin e duhur, jetohet normalisht Dhjetë persona rezultojnë me HIV/AIDS në qytetin e Gjirokastrës. Mjeku Bledi Ahmetaj në një intervistë në emisionin “Mirëmëngjesi Zeka në "Mirëmëngjesi Shqipëri": RTSH, dritarja e oksigjeni më i madh gjatë luftës në Kosovë “Radio Televizioni Shqiptar ka qenë e vetmja dritare e oksigjeni më i madh joni gjatë luftës së ushtrisë Çlirimtare të Moti-Dita e sotme me vranësira dhe reshje bore Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira dhe reshje bore në orët e para të mëngjesit, gjatë ditës do të “Një natë sa një jetë”- Fisnikët, grupi legjendar që i rezistoi kohës në 4 dekada Grupi i njohur pop-rock Fisnikët, i cili rriti dhe edukoi me muzikën e tij për dekada me radhë gjenerata të rinjsh ishin të ftuar në Italia jehonë festivalit në RTSH - Maria De Filipi: Kledi Kadiu, moderatori i “Sanremos” shqiptar Një nga mediat me te rëndësishme italiane “Canale 5” i ka bërë jehonë festivalit të 62-të të këngës Nga largimet e 3 këngëtarëve deri tek fituesja e Festivalit, Bojken Lako: Ja e vërteta! Festivali i Këngës po afron, ndaj dhe kureshtja publike shtohet gjithmonë e më shumë. Ja situata me Atdhe Rashitin “Erzeni pa sulmues të deklaruar, nuk kemi asnjë armë plus”, Deliallisi: Dhamë gjithçka, na mungoi shtyrja finale topit në rrjetë “U krijua më shumë tolerancë”, Ahmataj pas barazimit të Tiranës: Çdo ditë punojmë për të arritur majat Barazimi në frymën e fundit përballë Tiranës, trajneri Josa: Kishim defekte në pjesën e parë, në përgjithësi i kënaqur Mungoi ndaj Teutës, ja pse Bilali nuk udhëtoi me ekipin e Partizanit në Durrës Lëvizje të mëdha tek Vllaznia, priten largime të tjera nga shkodranët “Nuk është ndeshje vendimtare”, Nica: Pa frikë me Erzenin, kam ekip të uritur dhe pres të rikthehemi te tri pikët “Goli jo problem”, Mehmeti për sfidën me Vllazninë: Dua Dinamo cinike në “Loro Boriçi” “Grupi është i plotë”, Deliallisi flet hapur: Mposhtim Kukësin dhe nisim ngjitjen EKSKLUZIVE/ “Skuadra është e uritur”, Ahmataj: Rivali ka shpirt gare, por pres fitore në Laç Në fushë Tirana dhe Dinamo, njihuni me 3 duelet e para të javës së 16-të në Superiore Partizani bëhet si spital, 7 lojtarë të operuar në 5 muaj Mund të largohet nga Ballkani, Vesel Limaj drejt rikthimit në Superiore Vllaznia-Dinamo, trajneri Mehmeti pret fitoren dhe golat e sulmuesve në “Loro Boriçi” 9 Dhjetor, 2023 “Partizani një marsh më lart”. Grupo Primer Encuentro Literario y Visual (HD LIVE@@@) Partizani Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 11 dhjetor 2023 Partizani, i dënuar për fitore. Partizani do të ndeshet me Skënderbeun me .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Snake Boon
  Snake Boon
 • Zorro Crash
  Zorro Crash
 • Love
  Love
 • sevak asatryan
  sevak asatryan
bottom of page