top of page

Group

Public·234 members

Берое Етър Велико Търново поток на живо 11 декември 2023 Гледай онлайн

19.10.2023 г. — Крумовград Етър Велико Търново на живо 20 октомври 2023 преди 11 часа — В петък родният шампионат efbet Лига се завръща с двубоя между ...

Заралии излязоха напред в резултата в 25-ата минута, когато Густаво Каскардо центрира за Франческо Селесте, а той с глава прониза Мартин Величков. Също с глава Мартин Тошев изравни в 42-рата минута след асистенция на Крум Стоянов. Етър обърна с кинжален удар на Шахредин Букхолда от дъгата в 59-ата минута. Берое изравни в 77-ата минута, след като Франко Рамос свали с глава и Лусиано Скуадроне засече в мрежата. С първата спечелена точка Етър се изкачи на предпоследното 15-о място, изпреварвайки Пирин. Берое е на трето място с 10 точки. Пет минути след това Вини Трибуле отправи хубав удар от дистанция, но топката профуча встрани от вратата. Трибуле повтори упражнението в 22-рата минута и отново шутира в аут. По-добрата игра на Берое даде резултат в 25-ата минута. Густаво Каскардо получи вдясно, напредна и центрира към Франческо Селесте, който бе забравен и с глава прати топката в мрежата на Етър - 0:1. "Виолетовите" можеха да изравнят в 31-вата минута, когато Кольо Станев получи топката в наказателното поле и нанесе удар към далечния десен ъгъл, с който Ачинели се справи. В следващия кръг „болярите“ имат тежко гостуване на ЦСКА 1948, докато заралии приемат Славия. За пръв път в историята: Берое без българин в стартовия състав Берое първи стигна до опасно нападение. Майк Севайос получи центриране отдясно в седмата минута и нанесе удар от въздуха, но не уцели очертанията на вратата. Етър отговори в 14-ата минута, след като Мартин Тошев отне от Тиаго Сейхас, проби в наказателното поле и нанесе удар от малък ъгъл, но Родриго Ачинели спаси без проблеми. ЦСКА Етър Велико Търново поток на живо 25/11/2023 24.11.2023 г. — ЦСКА Етър Велико Търново поток на живо 25/11/2023 Поток на живо 19.10.2023 г. — [ПОТОЧНО ПРЕДАВАНЕ#] Крумовград Етър Велико Търново поток на ... Въпреки че бе сложен край на неприятната серия от пет поредни мача без победа в Първа лига, веднага след това последва отпадане за Купата на България от Хебър в Пазарджик. Така "сините" имат нужда от задължителна победа, с която недоволството... Барселона го взе с надеждата, че ще стане... Барселона го взе с надеждата, че ще стане звезда, а сега го продава за 10 милиона Отборът на Барселона е взел решението да се раздели с дългогодишния си футболист Клеман Ленгле. В момента той играе под наем за тима на Астън Вила, но Байерн Мюнхен го следи изкъсо и има желанието да го привлече на "Алианц Арена". Берое с група от 17 играчи за мача с Етър преди 1 ден — Берое обяви група от само 17 футболисти за последния си мач от полусезона срещу Етър (Велико Търново). Заралии посрещат последния в ... Венци, къса ти е паметта! С твоите камъни... Венци, къса ти е паметта! С твоите камъни по твоята глава Президентът на Славия Венцеслав Стефанов неколкократно се оплака от главния съдия, ръководил срещата с ЦСКА от осминафиналите за Купата на България. Това бе Никола Попов, а "армейците" надделяха с минималното 1:0 и се класираха за следващата фаза. Стефанов определи всичко случило се по краен... Левски тушира напрежение - Костов спасява... Левски тушира напрежение - Костов спасява работата си чрез "абоната на Лудогорец" Недоволството сред привържениците на Левски е голямо. (гледайте на живо@@@) Етър Велико Търново Лудогорец 12.11.2023 г. — преди 6 дни — Славия Етър Велико Търново на живо 06.11.2023 Поток на живо глоба за „Етър“, двама наказани за мача със „Славия“ Общо 9800 лв. bg ще запознава своите читатели с любопитни... Реклама Най-четени новини Класиране в Първа лига през сезон 2023/24:... Класиране в Първа лига през сезон 2023/24: Късен гол срещу ЦСКА направи Лудогорец втори Няколко седмици след възможно най-драматичния финал на сезон 2022/23 в българската Първа лига започна и новата кампания. Немислима 13-а поредна за Лудогорец, най-сетне успешен опит за край на доминацията от страна на ЦСКА, епичен триумф за излизане от кризата в Левски, кулминация в константно... Паро коментира и досегашната работа на наставника на армейците Нестор Ел Маестро. Той не подмина... Любо Пенев разкритикува БФС и отправи... Любо Пенев разкритикува БФС и отправи специални думи за Левски Старши треньорът на Хебър Пазарджик Любослав Пенев говори след успеха над Левски за Купата на България с 2:1. Той похвали своите футболисти, но и се изказа критично срещу решението да няма ВАР на тази фаза от надпреварата. "Силите ги има, защото е подготвен отбор. Винаги казвам, че играем добър футбол,... "Става прекалено": Александър Томаш... "Става прекалено": Александър Томаш побесня и говори много за Лудогорец и съдийска подкрепа Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш говори след разгромното поражение с 0:4 от Лудогорец. След него "смърфовете" отпаднаха на осминафиналите за Купата на България. Специалистът остана разочарован от съдийските решения в дуела, като се върна към миналото и за други случаи,... Берое първи даде точка на Етър - efbet Лига - Dsport. bgНачало Новини БГ футбол efbet Лига Берое първи даде точка на Етър startphoto. bg Вини Трибуле и Мартин Моран Етър Мартин Тошев Берое Вини Трибуле Шахредин Букхолда Жорди Говеа Едуин Ласо Георги Ангелов Майк Севайос Димо Бакалов и Едуин Ласо Димо Бакалов Крум Стоянов и Густаво Каскардо Франсиско Политано и Крум Стоянов Мартин Моран и Вини Трибуле Франсиско Политано и Димо Бакалов Димо Бакалов и Густаво Каскардо Емануел Луканов Густаво Араголаса Етър фенове Берое фенове Етър Велико Търново и Берое Стара Загора не се победиха и завършиха наравно 2:2 в мач от петия кръг на efbet Лига. По този начин „болярите“ спечелиха първа точка в актива си след завръщането си в елита. Пет минути след това след Мартин Моран отправи коварен удар от дистанция от въздуха, който премина на сантиметри над вратата на Берое. Подобрението в играта на Етър след попадението на Берое доведе до изравнителен гол в 42-рата минута. Георги Ангелов изведе Крум Стоянов в наказателното поле, той центрира за Мартин Тошев, който с глава от близка дистанция порази мрежата на заралии. Така приключи и първото полувреме (НТ - 1:1). Почти четвърт час след началото на второто полувреме нямаше чисти голови положения пред двете врати, но в 59-ата минута Етър стигна до попадение и пълен обрат, след като Шахредин Букхолда бе забравен на дъгата и нанесе кинжален удар, с който прониза вратата на Ачинели. Берое можеше да стигне до изравнително попадение в 68-ата минута, когато току появилият се на терена Дамян Йорданов направи добър пробив отдясно и нанесе удар към далечния ъгъл, който мина близо до вратата. [[ПОТОЧНО ПРЕДАВАНЕ##]<<<<] Берое Етър Велико преди 14 часа — Арда Литекс гледай на живо 5 декември 2023 Спартак Крумовград гледай мача 1 ноември 2023 Поток преди 27 минути — Етър Велико Търново Пирин гледате мача на живо ... [поток на живо<<] Хебър Черно море гледай на живо 11 11.11.2023 г. — Головата разлика е 20-16 в полза на... Берое Пирин гледате мача на живо в интернет 03. 11. преди 3 дни — Етър Велико Търново ЦСКА гледате мача ... 11 Дек 2023, 11:00 285 "Не можах да мигна" - Христо Стоичков с нова публикация след ЦСКА - Лудогорец Бившият футболист на ЦСКА Христо Стоичков продължава... 11 Дек 2023, 10:45 1620 Зареди още новини Сайтът Sportlive. bg е мястото, където всеки човек може да намери най-важните, най-актуалните и най-добре поднесените новини за футбол и редица други спортове от света и България. Основан през 2015 година, порталът за спортни новини Sportlive. bg е бързо развиваща се платформа с качествено съдържание, отговарящо на изискванията на своите читатели и потребители. Черноморец Бургас Етър Велико Търново гледате мача 18.11.2023 г. — — ОНЛАЙН>>) Пирин Берое гледате мача на живо в интернет ЦСКА - Ардаa1. Черноморец 1919 Бургас Етър Велико Търново преди 5 часа ... Етър Велико Търново Черно море гледай на живо 2 2.12.2023 г. — Велико Търново гледате мача наЧерно море на живо живо Черно море ЦСКА 1948 Ботев Враца Берое гледай напълно безплатно 31 American Community. Футбол, спортни новини, отбори, резултати, мачове на живо, факти и анализи – Sportlive. bgПадението на Сантос в сезона след загубата на Пеле: Лошо управление, големи дългове и скрити предупредителни знаци Лека промяна: Левски обяви кога и за какво ще говори Наско Сираков "Левски на Левскарите" взима 10% от клуба, обвиниха Сираков Два мача слагат край на кръг №20 от Първа лига Шоуто на "червените" фенове бе помрачено в края! ЦСКА се сбогува Само в SL! Кокала каза доближи ли ЦСКА нивото на Лудогорец и пожела Край на една ера на ЦСКА - Лудогорец, но и още много екшън в Първа Дебютен гол вкара Левски в топ 4, но радостта бе убита заради Само в SL! Кокала отсече: Няма шанс Левски да фалира! Още сме Само в SL! Паро: Рано или късно бомбата с Ел Маестро ще гръмне! Само в SL! Знаменит бивш играч и треньор на ЦСКА: Чужденците Само в SL! „Синя“ легенда прогнозира сблъсъка ЦСКА – Лудогорец Хаос: "Орлите" далеч по-голям фаворит от Нордселанд за трофея Гонзо със странен отговор - ще се кандидатира ли за президент Приоритетите на Бербатов: Мандатност, нов формат на първенствата, Официално: Бербатов обяви това, което всички чакаха да чуят Само в SL! Шесткратен шампион съсипа звезда на Левски: Безобразен Само в SL! „Синя“ легенда за готвените протести срещу Сираков: Нов съдийски резил! Сложиха край на драмата между Етър и Ботев 1-3 от 18 Акценти виж всички Жребият е хвърлен: България трябва да бие Украйна в два мача Бъдещето на Шави вече е деликатна тема, човекът с пълната власт в Барса му противоречи Спортният директор на Байерн Мюнхен притесни Барселона с изказване за Роналд Араухо преди 39 минути Официално: Златан Ибрахимович отново е част от Милан преди 54 минути "Втори дом и пристан за душата" - фракция с емоционално "довиждане" с "Армията" преди 59 минути Страхотна новина! Багата преговаря за мач в България, и то в началото на 2024 година преди 1 час Футболист на Левски се подложи на операция и обяви: Този мой проблем вече е решен (СНИМКА) "Колко хора искаха да удушат ЦСКА, не бяха Черепи, други левскари, направиха второ ЦСКА" SL 360∘ - спортът от всеки ъгъл Спас Делев задмина Кирил Десподов, и то с разлика - гарантира си омраза от ЦСКА Само в SL! Кокала каза доближи ли ЦСКА нивото на Лудогорец и пожела на „червените“: Дано да построят стадиона! 10-имата, които записаха най-много минути на терена през 2023-та Само в SL! Кокала отсече: Няма шанс Левски да фалира! Още сме в битката за титлата Само в SL! Паро: Рано или късно бомбата с Ел Маестро ще гръмне! Победа над ЦСКА ще е по-голям успех за Лудогорец от продължаване в Европа Timeout Комично: ВИДЕО показва как треньор в Лудогорец се удря САМ с железен прът СНИМКИ: Съдия намушка футболист в конфронтация на терена Мултимилионер, но стиснат: Единственият "грях" на Шумахер, за който не му бе простено Последни новини БГ Футбол Още футбол от България Столична община с обяснение защо отказа на АЕЖ записите от кървавия протест срещу БФС Както по-рано стана ясно, от Столична община отказаха... Етър Велико Търново Ботев на живо 7 декември 2023 преди 4 дни — Етър Велико Търново Ботев на живо 7 декември 2023 Гледайте на живо 24.11.2023 г. — ЦСКА Етър Велико Търново поток на живо 25/11/2023 Поток ...