Group

Public·233 members

Rytas Opava 12.12.2023 Futbolas

FIBA Champions League, Rytas Vilnius v BK Opava (14/11/2023), . Get the complete Match Statistics.

Tiesa, M. Echodau itin nesisekė prie baudų metimo linijos – 1 tikslus metimas iš 6. Primename, kad G. Žibėno auklėtiniai kovas B grupėje pradėjo dramatiškomis nesėkmėmis išvykoje prieš Patrų „Promitheas“ (76:78) ir Dižono JDA (83:87). „Opava“ pasirodymą pradėjo dar skaudžiau – Patrų komandai pralaimėjo 66:115, Dižono – 67:104. Antrajame kėlinyje oponentai grėsmingai priartėjo, tačiau tada aikštės šeimininkai pelnė net 10 taškų iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą (42:29). Tiesa, jo išsaugoti nepavyko. Netrukus svečiai smeigė du tritaškius paeiliui ir skirtumas sumenko beveik perpus (42:35). Nors vilniečiai dar buvo susigrąžinę dviženklę persvarą, bet dvitaškiu ją paskutinę minutę mažino Martinas Gniadekas – 48:40. Po didžiosios pertraukos vilniečių puolimas visiškai užsikūrė. Aikštės šeimininkai trečią kėlinį pradėjo spurtu net 21-4 ir atsiplėšė 25 taškų skirtumu (69:44). Atstumas dar buvo kiek išaugęs (76:49). Po tokio smūgio varžovams susigriebti jau nepavyko ir iki lemiamo ketvirčio pradžios Vilniaus klubo persvara praktiškai nesumenko – 78:52. BC RYTAS, Vilnius - Čia yra mūsų namai. sostinę. Jūs jau įrodėte, kad „ASG“ arenoje galite skambėti kurtinančiai. To palaikymo labai reikės antradienio rungtynėse prieš „Opava“ ir tam arenoje reikės ... Rytas Vilnius v BK Opava - BCL - Full Game 2023-11-14 — Watch Rytas Vilnius v BK Opava. Catch up on all the latest action from BCL. Explore more basketball highlights and videos with Courtside ... Opava v BC Rytas results, stats | Basketball Follow Opava v BC Rytas (basketball) results, h2h statistics, latest results, news and more information on Flashscore. Čekijos čempionus po pertraukos žeminęs „Rytas“ atsidarė pergalių sąskaitą Čempionų lygojeVilniečiai ASG arenoje varžovus įveikė 99:63 (26:17, 22:23, 30:12, 21:11). Antrą mačo pusę „Rytas“ laimėjo net 51:23. Čekams tai buvo trečia iš eilės nesėkmė Čempionų lygoe, kurią patyrė 30 ar didesniu taškų skirtumu. Svečiai priešinosi tik pirmoje mačo pusėje, po kurios sugebėjo per toli nepaleisti „Ryto“ ir atsiliko tik 8 taškais. Tačiau visi juokai baigėsi po pertraukos – trečią kėlinį vilniečiai laimėjo 30:12, o ketvirtojo pradžioje po Javino DeLaurier dėjimo jau mušė varžovus didesniu nei 30 taškų skirtumu. „Rytui“ net šeši žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausi buvo Lukas Uleckas ir Martynas Echodas, pelnę po 15 taškų. Opava - Rytas Vilnius, mall89, 733085 prieš 16 valandų — Lažybų statymas ir prognozė "Opava - Rytas Vilnius" iš "FIBA Čempionų lyga / Krepšinis: lažybos ir statymai" / mall89 / 733085. BC Rytas v Opava results, stats | Basketball Follow BC Rytas v Opava (basketball) results, h2h statistics, latest results, news and more information on Flashscore. Puolime užsikūręs „Rytas“ nušlavė čekus ir pasiekė pirmą pergalę Čempionų lygoje | Sportas. ltPo dviejų nesėkmių iš eilės pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Vilniaus „Ryto“ (1-2) krepšininkai. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 99:63 (26:17, 22:23, 30:12, 21:11) sutriuškino Opavos „BK Opava“ (0-3) komandą iš Čekijos. Vilniečiai per antrąją rungtynių dalį praleido vos 23 taškus, o pelnė 51 ir tai tapo raktu į pergalę. Sužaidus septynias minutes „Rytas“ turėjo minimalų deficitą, tačiau tada šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir po Luko Ulecko tritaškio buvo priekyje 19:12. Prasidėjus paskutinei minutei po Martyno Echodo dėjimo „Rytas“ pirmavo 23:15, o vėliau paskutinėmis sekundėmis į varžovų dvitaškį Keithas Hornsby atsakė tritaškiu – 26:17. Pirmą mačą šiame Čempionų lygos sezone sužaidė po traumos sugrįžęs Gytis Radzevičius, kuris per 19 minučių pelnė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Kitas rungtynes „Rytas“ Čempionų lygoje žais lapkričio 29 dieną, kai namie sieks revanšo prieš „Promitheas“ klubą. „Rytas“: M. Echodas (1/6 baud., 7 atk. kam. ) ir L. Uleckas po 15, G. BCL. BK Opava - Rytas Vilnius - Go3 Sport 2 Get all the action and cutting edge stories, reports and results, most memorable moments of the annual professional basketball competition for European ...