top of page

Group

Public·235 members

Teuta Durrës Egnatia drejtpërdrejt 11 dhjetor 2023


31 tet 2023 — 1 ditë më parë — ... drejtpërdrejtë Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana ...


Cilat skuadra e kalojnë grupin B? Kam dëshirën e madhe të kalojnë grupin B, Spanja dhe Shqipëria. Më e fortë Italia, Shqipëria apo Kroacia për Spanjën? Për sa kohë cilësohet, edhe me të drejtë si një grup “ferri”, atëherë secila prej tyre mund të surprizojë këdo. Për mua nuk ka asnjë favoritë “absolutë” në grup, prandaj shanset dhe mundësitë janë të barabarta. Do të jenë ndeshje, sa të vështira, aq edhe të bukura, pasi stili dhe modeli i lojës së tyre është “unik”. Nëse e ngjitni Apoloninë në Superiore, çfarë shpërblimi merrni? Shpërblimi im më i madh është që këta djem fantastikë, po rriten ditë pas dite dhe natyrisht, do të arrijnë të luajnë në nivelet më të larta të futbollit shqiptar. Zemra mal, por do të isha edhe njeriu më i lumtur, por edhe më krenari në botë që djemtë e mi, relativisht të rinj në moshë, por me shumë dëshirë, plot talent e tejet ambiciozë, arrijnë të shkruajnë historinë. Ju personalisht për kë bëni tifo? Si i rritur prej vitesh dhe pjesë e akademisë së Espanjolit, bëj tifo për të, por e sigurt është se unë nuk bëj tifo për Barcelonën. (qesh) Përtej batutës, mua më pëlqen futbolli dhe kampionati spanjoll. Sa herë që pyetem, unë përgjigjem me objektivitet dhe profesionalizëm. Ç’mendim keni për shortin e “Euro 2024”? E besoni apo jo, por shorti i “Euro 2024” është fantastik, veçanërisht për Shqipërinë. Nëse do të kesh sukses e të bësh histori, atëherë në këto kompeticione kaq të rëndësishme, duhet të përballesh me më të mirët e më të fortët në Europë. EKSKLUZIVE/ “Historia bëhet me Spanjën dhe Italinë”, rrëfehet trajneri iberik i Apolonisë: Shqipëria lë gjurmë ( E PLOTË)Prej 1 korrikut në stolin e Apolonisë është ulur një trajner spanjoll. Jeraj Rodriges po zhvillon një ecuri të mirë me ekipin fierak, teksa e ka kthyer në pretendent për ngjitjen në Superiore. Nga bota e futbollit, ai është një ndër spanjollët e pakët që kanë punuar në Shqipëri, kështu “Panorama Sport” i ka realizuar një intervistë ndryshe. Rodriges tregon përshtypjet e tij për qytetin e Fierit, për qytetet e tjera në përgjithësi, por pa harruar Spanjën, ekipin që bën tifo, si edhe disa komente padyshim për shortin e Europianit, ku Shqipëria do të përballet me atdheun e Rodriges, Spanjën. Teuta Durrës Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 11 dhjetor Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. [[Transmetim televiziv#]] Partizani Tirana Teuta Durrës ... Group | Huntley Legion Post 14 orë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Blutë ... Mbi të gjitha vlerësoj shumë respektin, mirësjelljen, komunikimin dhe trajtimin tejet të veçantë nga fansat në këtë qytet të mrekullueshëm. Fieri, me cilin qytet ju ngjason më shumë në Spanjë? Të them të drejtën, Fieri në të njëjtën kohë sa ngjason, aq edhe është i ndryshëm me qytetet e Spanjës. Personalisht mendoj se çdo qytet ka hijeshinë dhe veçantinë e vet, duke nisur nga njerëzit, kultura e deri te klima. Pa harruar edhe gastronominë, veçanërisht gatimin tradicional që karakterizon një vend nga vendi tjetër, në Shqipëri apo Spanjë. Ne këtu “i ndajmë” sportivisht spanjollët, në madrilenë dhe katalanas, për shkak të Realit dhe Barcelonës. Ditë për ditë po punojmë për këtë objektiv dhe secili prej nesh është pikësëpari vetëkërkues. Pa mund, pa derdhur djersë dhe pa bërë sakrificë, nuk arrin asgjë, e aq më pak të marrësh ndonjë shpërblim tjetër. Cila nga skuadrat e Superiores ju pëlqen më shumë? Të them të drejtën, janë disa skuadra që më pëlqejnë, por preferoj të mos them emra konkretë, si edhe për respekt të skuadrave të tjera. Do e linit Apoloninë, nëse të vjen një ofertë e mirë në muajin janar? Pikësëpari, nuk jam i merakosur për janarin, e aq më pak të mendoj kaq gjatë. Teuta Durrës Egnatia 2022 11 dhjetor 2023 Futbolli Teuta Durrës Egnatia 2022 11 dhjetor 2023 Futbolli Asian Handicap. O/U. 2022/05/09. Agregati më i madh. Teuta Durres. Egnatia. 2. 0. 3. 1. Pastaj individualisht, do të veçoja mbrojtësit Gjimshiti dhe Mitaj, mesfushorët Ramadani, Asllani dhe Bajrami, po ashtu edhe sulmuesit Uzuni dhe Asani. Meqenëse ju jetoni prej muajsh në Shqipëri, a ju kanë telefonuar nga Spanja pasi u hodh shorti, për t’ju pyetur rreth Shqipërisë? Po, më kanë kontaktuar disa gazetarë nga Spanja, të cilët më kanë pasur më shumë rreth futbollit shqiptar, por edhe rreth situatës, përvojës apo eksperiencës time të parë në Shqipëri. Ata janë të surprizuar dhe të bindur që shorti i “Euro 2024” është short “ferri” për Spanjën. Sipas jush, cila është pika e dobët e Spanjës? Spanja e ka një pikë të dobët dhe ajo është tranzicioni i lojtarëve, pasi pjesa dërrmuese e tyre janë lojtarë të rinj dhe kanë pak kohë që luajnë së bashku. Këtë e quaj si të vetmin disavantazh për iberikët. KF Teuta Durrës vs KS Egnatia live score, H2H and lineups KF Teuta Durrës is going head to head with KS Egnatia starting on 11 Dec 2023 at 16:00 UTC . The match is a part of the Kategoria Superiore. KF Teuta Durrës ... Egnatia Vllaznia drejtpërdrejt 2 dhjetor 2023 29:19Tomorrow 1 dhj 2023 — (Sporti**) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 15 shtator 23 sht 2023 — [[[jetoni***](]] Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdr 22 orë më ... [[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<]>]] Teuta Durrës 09. 2023 1:04 2 sht 2023 — (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Egnatia Vllaznia drejtpërdrejt 19 shkurt(Futbolli*** ... Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt 28 nëntor 2023 Laçi Vlla 27 nën 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page